Deca iz grupe „Ribice“ vrtića „Veverica“ danas su posetili Narodnu biblioteku u Crvenki. Povod je bio upoznavanje sa temom „Srbija u srednjem veku“. Uživali smo u razgledaju knjiga i razgovoru. Deca su zajedno sa svojim vaspitačicama upoznata sa knjigama koje su im dostupne u našoj biblioteci.